Dulux Rapidry Aqua 0,75 l černá

Univerzální vodou ředitelná barva prémiové kvality.   Použití: Vhodná na nátěry dřeva, kovů, plastu, nepochozího betonu. V případě potřeby použijte základovou barvu Dulux...
Garantovaný nákup z Barvy Laky Fasády

Ještě nebyl použit.

• hustější než jiné - zavedené vodou ředitelné barvy
    • skvělé krytí
    • výborná přilnavost na plastech - nekapičkuje, ale slévá se
    • zkoušel jsem více druhů plastů (dokonce i ochraný "igelit" na PVC deskách) a zatím mi držela na všem - neseškrábu ani nehtem
    • levnější než tradiční vodou ředitelné barvy

Zkusil jsem tuto barvu protože potřebuji barvit kovové desky s nástřikem tenké vrstvy plastu (dibond) Není moc vodou ředitelných barev, které uvádějí dobrou přilnavost k plastu (ani syntetických). Proto jsem tomu moc nevěřil a tak jsem si nejprve pořídil "testovací vzorek". Nejenže výborně drží na dibondu a skvěle kryje, ale v nadšení jsem jí zkusil "máznout" na každý kousek plastu, který byl v dosahu namočeného štětce. Nenašel jsem plast, na kterém by barva nedržela.

Značka
Na dřevo
Na plast
Stupeň lesku
lesklé

Univerzální vodou ředitelná barva prémiové kvality.

Použití:

Vhodná na nátěry dřeva, kovů, plastu, nepochozího betonu. V případě potřeby použijte základovou barvu Dulux WB primer.

Výhody:

• Bez zápachu
  • Rychlé schnutí: na dotek za 30 minut
  • Nanášení další vrstvy za 4 hodiny
  • Ochrana povrchu proti povětrnostním vlivům
  • Mechanicky odolná
  • Odolná vůči teplotám do 80 oC

Teoretická vydatnost: - až 14 m2/l

Počet vrstev: - interiér 1-2, exteriér 2-3

Odstíny: - 16 odstínů

Vzhled nátěru: - lesklý (1x), saténový (15x)

Typ produktu: - vodou ředitelný

Balení: - 0,75 l; 2,5 l

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta149 Kč95 % • 1 856 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 350 recenzíDalší informace